Zemin Boyama

İç ve dış alanlarda zemin boyama hizmetleri ile faaliyet gösteriyoruz. Yol, yolcu ve işçi güvenliğini sağlamak üzere yol çizgileri ve zemin kaplama uygulamaları sunuyoruz. Fabrikalar, organize sanayi bölgeleri, havaalanları, spor tesisleri, açık- kapalı yüzme havuzları, tersaneler, imalathaneler, metro ve raylı sistem alanları gibi pek çok alanda yer işaretleri ve boyama uygulamaları ile güvenilir ortamlar oluşmasına katkı sağlıyoruz.

Epoksi boyama sistemi, zemin içerikleri arasında en çok tercih edilenidir. Boyanın sunduğu avantajlar ve dayanıklı kullanım özellikleriyle sağlam boya çeşididir.

Epoksi Zemin Boyama Avantajları

Yüksek kalite içeren epoksi boyalar hem zemin çizgileme ve işaretleme sistemlerinde hem de kaplama uygulamalarında kullanılır. Sağlık merkezlerinden üretim hanelere, eğitim merkezlerinden helikopter pistlerine dek her alanda epoksi boya uygulaması yapıyoruz. Türkiye’nin lider firması olarak , yol ve zemin güvenliğine en doğru çizgileri uyguluyoruz. Epoksi boyalarla yapılan zeminlerin yer boyama avantajları şu şekildedir;

  • Zamana bağlı sararma veya renk açılması olmaz
  • Yüksek derecede su izolasyon özelliği olan taban boyama
  • Beton yüzeylerde mükemmel yapışma özelliği ve hızlı uygulanma
  • Çevre dostu özelliği ile hem çevre sağlığına hem insan sağlığına zarar vermez
  • Asit, alkali, tuz çözeltileri ve bazı kimyasal maddelere karşı da dayanıklıdır.